KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 16165016
nr 1616 5016
Väggrelief
Paul Sevehon. Signerad, daterad 1973, blandteknik, pannå, 49x63 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:38:24
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor